Saada küsimus!

BOTZ UNIDEKOR tutvustus

BOTZ Unidekor
BOTZ Unidekor
laos olemas

BOTZ UNIDEKOR valmisvärvid on sobivad nii glassuripealse kui glasuurialuse keraamika- ja portselanimaalingule. Põletus 1000-1250°C.

 

Sarjas on 24 värvitooni. Kõiki toone on võimalik osta 30ml, 200ml ja 800ml topsis ning põhitoone komplektina 6x30ml.

 

Kasutamine:

Enne kasutamist tuleb värvid korralikul läbi segada.
Unidekor värve võib vabalt omavahel segada.

 

Kõrgkuumus

Värvid säilitavad oma tooni ja sära isegi temperatuuril üle 1200°C (vaid värvid 4005, 4003 ja 4015 tuhmuvad üle 1100°C juures). Kanna esemele paksem kiht ja vajadusel kata läbipaistva glasuuriga.

 

Portselanimaal
Portselanimaali tegemisel pane piisavalt värvi, põleta min 1200°C juures.
Maalingu võib katta õhukese läbipaistva (läikiva või siidmati) glasuurikihiga. Põleta 1080°C juures.

 

Poest ostetud nõudele
Poest ostetud (glasuuritud) nõudele või plaatidele tee maaling ja kata see õhukese läbipaistva (läikiva või siidmati) glasuurikihiga ning põleta 1050°C juures.

 

Majoolika

Tee maaling põletamata valgele glasuurile (Valge läikiv). Põletus tee vastavalt gasuuri temperatuurile(1050°C). Sellise tehnikaga sulab värv kaunilt glasuuri sisse.

 

Glasuurialune maaling

UNIDEKOR värvid on väga sobilikud ka glasuurialuseks maalinguks. Tee maaling kergelt lahjendatud värvidega (nagu vesivärvid) ning kui maaling on kuivanud, kanna pehme pintsliga sellele läbipaistev (läikiv või siidmatt) glasuurikiht ning põleta 1050°C juures.

 

Kui läbipaistva glasuuriga kattes jäävad põletamata glasuuri pinnale mullid, siis peale glasuuri kuivamist silu need õrnalt sõrmega.

 

Pritsimistehnika annab väga hea tulemuse. Pihusta esemele lahjendamata värv mitte liiga peene joaga (laiem düüs)

 

Šabloonide kasutamine

Kasuta õhukesi šabloone ja tupsuta värvitavad pinnad kaks või kolm korda. Eemalda šabloon kui värv on kuivanud ning kata pehme pintsliga õhukeselt läbipaistva glasuuriga

  • Jaga:
  • facebook.com