Saada küsimus!

Relyef templid ja mustrirullid

Relyef templid ja mustrirullid on kasulikud abivahendid keraamika dekoreerimiseks. Kuna nad on disainitud just savil kasutamiseks, siis jätavad need keraamikale puhta ja selge jäljendi. Templid ja rullid on valmistatud keskkonnasõbralikust looduses lagunevast bioplastist.

NÕUANDED:

Relyef templid ja rullid käituvad sarnaselt puidust templitega. Parima tulemuse saab kui neid kasutada nahk-kuival savil. Niiskema savi korral on soovitav templeid eellnevalt kergelt õliada. Mõni tilk taimeõli švammil on piisav. Kleepuvuse vähendamiseks võib templit tärklisega kergelt puuderdada. Huvitavaid servaefekte võib saada kui templit vajutada läbi õhukese kanga.

Templeid saab puhastada sooja vee (max 50°C) ja švammiga. Vajadusel saab savijäägid kätte harjakesega (näiteks hambaharjaga). Raputa maha üleliigne vesi ning kuivata käterätikuga.
TEMPLEID EI TOHIKS PIKALT LEOTADA EGA PESTA NÕUDEPESUMASINAS!

 • img_0198_upr_1600x900ms.jpg

  Rullid

  Üksikud rullid ja rullide komplektid savi / keraamika ja teiste modelleerimismasside dekoreerimiseks. Rullide raja laius ca 14cm

 • Rullide/templite käepidemed

 • RR-Celtic01-SET-03.jpg

  Templid

  Templid ja templite komplektid keraamika dekoreerimiseks.

  Mugavad kasutada,  võimalik on vajutada ka sügavamaid jäljendeid nii et kujutis on selge ja templi äärejooned ei jää näha.

Sorteeri:
 • Jaga:
 • facebook.com