Complete Pottery Techniques: Design, Form, Throw, Decorate and More, with Workshops from Professional Makers

29,90 

Täielik ülevaade keraamika tehnikatest: disain, vorm, treimine, kaunistamine ja palju muud professionaalsete keraamikute õpitubadest. Loe, kuidas arendada oma keraamikuoskusi ja viia ellu ideid kavandist valmisesemeni.See raamat on täiuslik teejuht nii algajale kui professionaalsele keraamikule, kattes teemasid treimisest põletusteni, glasuurimisest sgrafiitoni.

Tootekood: 11111293 Kategooria:

Täielik ülevaade keraamika tehnikatest: disain, vorm, treimine, kaunistamine ja palju muud professionaalsete keraamikute õpitubadest.

Loe, kuidas arendada oma keraamikuoskusi ja viia ellu ideid kavandist valmisesemeni.

See raamat on täiuslik teejuht nii algajale kui professionaalsele keraamikule, kattes teemasid treimisest põletusteni, glasuurimisest sgrafiitoni.

Samm-sammult fotod tegija perspektiivist näitavad täpselt, kuhu asetada treimisel oma käed, et saavutada suurepärane kontroll ja vilumus vajaliku tehnika puhul. Lisaks ekspertide näpunäited selle kohta, kuidas päästa tööd, kui midagi hakkab viltu minema.

Järgneb populaarsete kunstnike tehnikate osa, mis teeb raamatust ideaalse abilise keraamikaõpingute igal astmel ja on inspiratsiooniks juba kogenud keraamikutele, et laiendada oma oskuste ja võtete repertuaari.

Moodsad ideed ja disain on aitavd kaasaegsel keraamikul oma loovuse vabaks lasta ja ideid realiseerida.

Tarneaeg

Nimi
E-post
Telefon
Enquiry
Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top