Glasuurialused keraamikavärvid

29,68 

Komplektis on 12 värvitooni. Vees lahustuvad – kasutatavad nagu vesivärvid. Sobivad majoolika ja glasuurialuse maalingu tegemiseks. Põletus 1000-1200°C

Komplektis on 12 värvitooni. Vees lahustuvad – kasutatavad nagu vesivärvid. Sobivad majoolika ja glasuurialuse maalingu tegemiseks.

Põletus 1000-1200°C

Dekoratiivvärvid glasuurialuse maalingu ja majoolika tegemiseks.

Majoolika tehnika puhul tehakse maaling enamasti valgele põletamata glasuurile. Pulberglasuuri kasutamisel on soovitav sellele lisada  Glasuuriliimi mis annab maalimise aluseks tugevama pinna. Majoolika puhul sulab maaling kaunilt läikivaks glasuuri sisse. Läbipaistva glasuuriga katmine pole vajalik (küll aga võimalik).

Glasuurialuse maalingu tegemisel maalitakse dekoratiivvärvidega otse eelpõletatud esemele ja kaetakse maaling läbipaistva glasuuriga. Soovitav on glasuuri pritsida – nii säilib maaling kõige paremini. Pintsliga kattes või ülevalades võib maaling laiali valguda. Pritsimiseks on hea kasutatada glasuuri käsipritsi

Maalimiseks lahjendatakse värve veega. Lahjendamiseks võib kasutada ka Glasuuriliimi 1-2%-list lahust.

Komplektis on 12 värvitooni. Vees lahustuvad – kasutatavad nagu vesivärvid. Enne põletust katta õhukese läbipaistva glasuurikihiga.

Põletus 1000-1200°C

Tarneaeg

Nimi
E-post
Telefon
Päringu sisu
Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top