Tasu kolme võrdse maksena 3 x 872,00 

Keraamikaahi LAC M45/13 (uus mudel)

2616,00 

Töökindel keraamikaahi hobikasutuseks ja väiksemasse keraamikakotta. Eeliseks on vaikne pooljuhtrelee (ei plõksi töö ajal) ning kasutajasõbralik keraamikakontroller Bentrup TC75.  Maht 45L

Tootekood: LAC M45/13 Kategooriad: , ,

Ahju ehitus
Ahi koosneb kahest osast: ahju kehast ja kaanest. Ahjul on tugev põhi. Kontroller asub ahju paremal küljel, elektriosa on paigutatud ahju tagaküljel asuvasse kinnisesse kilpi. Ahju põhjas on klapiga reguleeritav õhutusava.

Ahju ehitus ja isolatsioon
Ahju kest on valmistatud  harjatud viimistlusega roostevabast terasest. Seespool on mineraalsete kiudmati kiht. 230 V toitepingega ahjudes kasutatakse isolatsiooniomaduste parandamiseks mikropoorset isolatsioonikihti. Põletuskamber on seestpoolt vooderdatud uue põlvkonna tulekindlate isolatsioonitellistega.   Ülemises ahju servas on tulekindlast klaaskiust nöör mis tagab kaane tiheda sulgumise. Ahju põrand on tellistest. Ahju metallkest on kinnitatud pingutatavate klambritega.

Kaane ehitus ja isolatsioon
Kaas on valmistatud tellistest, mida hoiab koos roostevabast plekist pingutatavate klambritega võru. Kaane keskel on tuulutusava. Kaant avatakse käsitsi, tõstmist hõlbustavad gaasivedrud, mis fikseerivad kaane ka avatud asendisse.

Küte
Kõik LAC M ahjude maksimaalne temperatuur on 1320 °C. Kütmine toimub küttespiraalidega, mis asetsevad põletuskambri tellisvoodri horisontaalstes soontes. Küttespiraalid on kinnitatud konksudega.

Elektriosa 
Kõik elektrikomponendid peale kontrolleri asuvad varjatult kilbis, ahju tagaküljel. Toitekaabel, kontrolleri ühendamise pistik ja lüliti asuvad kilbi külgseinal, kontrolleriga samal küljel. Ahju kaas on varustatud turvalülitiga. Ahju avamisel lülitub küte automaatselt välja.
Kõik LAC M ahjud on varustatud kas ühefaasilise  või vastavalt mudelile kolmefaasilise pistikuga CE-pistikuga mis asub 2m pikkuse toitekaabli otsas.

Temperatuuri mõõtmine ja reguleerimine
Temperatuuri mõõdetakse ahjus  S-tüüpi termopaariga. Ahju paremal küljel asub kontroller: HtCeramic, Bentrup TC75 või Bentrup TC95 .  Kontrollerit saab eemaldada ilma tööriistu kasutamata. Elektriliselt on kontroller ahjuga ühenduses kaabli ja pistikuga. Ahju töölülitused tehakse vaikse SSR pooljuhtkontaktoriga.

Käitlemine
Ahju tohib tõsta alumisest servast. Kaane käepidet ei tohi kasutada ahju tõstmiseks.  Ahju saab lihtsamaks käsitsemiseks varustada ratastega, mis lisatasu eest tarnitakse lisavarustusena. Rattad kinnitatakse jalgade alla (vastavalt mudelile on 4 või 6 tk)

Mudel   LAC M 45/13
Sisemõõdud, mm Ø 412
kõrgus 345
Maht L 45
Välismõõdud, mm laius 598
sügavus 764
kõrgus 620
Max. Temperatuur °C 1320
Võimsus kW 3,5
Toide V 230 N~
Kaal kg 68
Ahjutarvikud tk
Ahjuplaadid 3
Vahepostid 50mm 6
Vahepostid 100mm 6
Ahjupesu 1kg
LISAVARUSTUS  EUR,
km-ga
Kontroller Bentrup TC95 (TC75 asemel)

20 programmi 20 sammuga, graafiline LCD ekraan 2,8″, USB liides, andmesalvestaja 48 tundi tööga, programmi viivitusega käivitamine, Wi-Fi valmidus, nutitelefoni kaudu SuperWise rakendusega juhtimise võimalus

150
Kontroller HT Ceramic (TC75 asemel)

20 programmi 15 sammuga, reaalajas kell programmi alguse programmeerimise võimalusega, andmesalvestaja.
https://www.hth8.cz/en/41-pid-controllers/2-ht-ceramic.html

160
Rattad 50

https://www.lac.cz/en/furnaces-and-dryers/m-circular-furnace

Tarneaeg

Nimi
E-post
Telefon
Enquiry
Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top