Raamatud

Oleme valinud eestikeelset erialast kirjandust ja kasulikku võõrkeelset.
Võõrkeelne kirjandus on valitud selliselt, et oleks inspireeriv ja hariv ka ilma põhjalikult keelt valdamata.
Need raamatud on praktiliseks abimeheks nii algajale savivoolijale, inspiratsiooniks professionaalsele keraamikule kui ka keraamikakursuse juhendajale. Raamat on hea kingitus keraamikahiuvilisele.

Näitan kõiki 10 tulemust

 • Raamatud

  BOTZ kataloog

  0,00 

  Kõige värskem BOTZ-i glasuuride ja värvide kataloog. Sisaldab põhjalikku infot, nõuandeid ja inspiratsiooniKataloog on saksa ja inglise keeles

  Lisa korvi
  laos olemas
 • Raamatud

  BOTZ värvikaart

  0,00 

  Ülevaateplakat kõigist BOTZ-i värvitoonidest. Tekstid on saksa ja inglise keeles. Formaat A1

  Lisa korvi
  laos olemas
 • Raamatud

  Schmuck aus Keramik: selbst gemacht (omavalmistatud keraamilised ehted)

  39,99 

  Omavalmistatud keraamilised ehted. Suur kaunite piltide ja detailsete juhistega raamat keraamiliste ehete valmistamisest. See on inspireeriv käsiraamat nii algajale hobikeraamikule kui ka professionaalile.

  Lisa korvi
  laos olemas
 • Raamatud

  Mastering Handbuilding

  39,90 

  Käsitsi vormimise meisterlikkus on elukestev pühendumine alates pöidlatehnikas õõnesvormidest kuni nööritehnikas karpide ja saviplaadist lauanõudeni. Selles raamatus käsitleb Sunshine Cobb koos õppetundidega kõiki põhioskusi nii savist lihtsate esemete  kui ka keerukate vormide meisterdamiseks.

  Kunstnike tutvustused ja inspireerivad pildiseeriad pakuvad nautimiseks tänapäeva tipp-kunstnike nagu Bryan Hopkins, Lindsay Oesterritter, Liz Zlot Summerfield, Bandana Pottery, Shoko Teruyama, Courtney Martin, Sam Chung, Deborah Schwartzkopf  ja paljude teiste töid.

   

  Loe edasi
  laos olemas
 • -10%
  Raamatud

  Raku. Kujunemine ja kogemus

  Original price was: 15,50 €.Current price is: 13,90 €.

  Ingrid Alliku rohke pildimaterjaliga illustreeritud raamat pakub oskusteavet ka huviringide juhtidele ja neis osalejatele, olleks heaks abimaterjaliks koguni iseseisvale, täiesti algajale keraamikahuvilisele, sest on ju raku suhteliselt kergesti teostatav keraamikapõletusviis, millega tegelemiseks on kõik materjalid kättesaadavad.

  Lisa korvi
  laos olemas
 • -29%
  Raamatud

  Eesti keraamika ajast aega

  Original price was: 19,50 €.Current price is: 13,90 €.

  Raamat kajastab Eesti keraamika arengut muinasajast tänaseni, jäädvustades põhiliselt Eesti keraamika lähiajalugu (alates 1920. aastaist), kontekstiks kogu meie tarbekunsti arengutee.

  Lisa korvi
  laos olemas
 • Raamatud

  Keraamika käsiraamat /Leo Rohlin

  21,26 

  Käsiraamat on asendamatu kõigile keraamikahuvilistele, kes soovivad selle alaga põhjalikumalt tegelda. See on eeskätt teatmeteos, milles …

  Lisa korvi
  laos olemas
 • Raamatud

  Keraamika kursus

  15,26 

  Raamat teejuhiks põnevasse keraamikamaailma. Siit leiab ideid päris esimeseks katsetuseks, aga ka juba rohkem käteosavust ja oskusi nõudvaid töid…

  Lisa korvi
  laos olemas
 • Raamatud

  Gestalten mit Ton: Grundtechniken und Projekte

  39,99 

  Savist loomine: põhitehnikad ja projektidSuur savikunsti raamat nii algajatele kui edasijõudnutele.Käsitletakse savi vormimise tehnikaid, pinnaviimistlust, põletusprotsessi. Raamat sisaldab 30 erinevat projekti, mida illustreerivad juhised ja rikkalik fotomaterjal.

  Lisa korvi
  laos olemas
 • Raamatud

  Complete Pottery Techniques: Design, Form, Throw, Decorate and More, with Workshops from Professional Makers

  29,90 

  Täielik ülevaade keraamika tehnikatest: disain, vorm, treimine, kaunistamine ja palju muud professionaalsete keraamikute õpitubadest. Loe, kuidas arendada oma keraamikuoskusi ja viia ellu ideid kavandist valmisesemeni.See raamat on täiuslik teejuht nii algajale kui professionaalsele keraamikule, kattes teemasid treimisest põletusteni, glasuurimisest sgrafiitoni.

  Lisa korvi
  laos olemas
Shopping Cart
Scroll to Top
Scroll to Top