Saada küsimus!

Üks õige ahi hobikeraamikule?

Hind:1498.00EUR
Lisa ostukorvi

Koduseks keraamikavalmistamiseks sobivad ahjud, mis pole mahult väga suured, ei vaja tööstusvoolu ning hind ei võta hingest kinni.

KITTEC Studio-Line CB 20 - päris väike keraamikahi, mis sobib siis kui on plaanis valmistada ehteid või muid väiksemaid vidinaid. Päris nõusid (tasse, taldrikuid) mahub sellesse ahju ikka üsna vähe.

KITTEC Studio-Line CB 40 - igati korralik ahi hobikeraamikule. 

KITTEC Studio-Line CB 50 Plus - kõige suurem tavavooluga töötav keraamikaahi, mis võimaldab ka kõrgkuumuspõletusi (kuni 1280 kraadi). Selle ahjuga saab põletatud nii enda kui ka sõprade keraamilised taiesed.

Pane tähele!

- KITTEC-i hobiahjude valmistamiseks kasutatakse samu materjale, mis profiahjude puhulgi.

- KITTEC-i ahjude garantii on 3 aastat,

- Loovuspoest ostetud ahjude kohaletoimetamine üle-Eesti ja kasutamise õpetus on hinna sees

- Ahju hind sisaldab kõike vajalikku keraamika põletusteks

 

Ohutusest.

- Ahju koht ei ole magamistoas!
Keraamika põletustel lenduvad kajulikud aurud ja need tuleks ruumist välja ventileerida. Peaks vältima keraamikaahju töö ajal viletsa ventilatsiooniga ruumis viibimist.

-   Keraamikaahi tuleb paigutada süttivatest materjalidest vähemalt 50cm kaugusele. Distantsi saab vähendada kui kasutada tulekindlat plaati (näiteks: CEMBRIT Sauna)

- Et elektrivõimst piisaks. Ahjud CB 40 ja CB50Plus vajavad tööks 16A voolu. Kõige parem on, kui kaabel on otse kilbist veetud ahju pistikupesasse ja teisi tarbijaid seal pole. Pikendusjuhtmeid kasutada ei tohi.

 

  • Jaga:
  • facebook.com